Dzisiaj jest niedziela, 26.04.2015

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk

Braniewo

Magazyn Braniewski odc.73

Magazyn Braniewski odc.73 niedziela, 27.04.2014 10:00
W Magazynie Braniewskim:
- Podróż przez historię Braniewa
- Garaże widać jak na dłoni
- Przez ciernie do gwiazd 
- Dyktando mrożące krew w żyłach
- Zaproszenie na obchody świąt majowych

Trudne wybory gimnazjalistów

Trudne wybory gimnazjalistów piątek, 04.04.2014 11:41
Liceum, technikum czy może szkoła zawodowa? Ekonomia, gastronomia czy informatyka? Wybór kierunku kształcenia to nie łatwa sprawa. Gimnazjalistom z powiatu braniewskiego w dokonaniu wyboru miała pomóc coroczna Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych, która odbyła się w tym tygodniu Starostwie Powiatowym.

Na granicy bez zmian

Na granicy bez zmian niedziela, 23.03.2014 21:44
Nie przewidujemy zawieszenia Małego Ruchu Granicznego między Polską a Obwodem Kaliningradzkim ani zamknięcia granicy  z Rosją – powiedział Minister Spraw Wewnętrznych Bartłomiej Sienkiewicz, który w sobotę wizytował drogowe przejście graniczne w Grzechotkach.

Przez ciernie do gwiazd

Przez ciernie do gwiazd środa, 23.04.2014 11:38
Już po raz trzeci  mieszkańcy Braniewa mają okazję podziwiać prace uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej z ulicy 1-go Maja z Elbląga. Wystawa, która czynna jest w Braniewskim Centrum Kultury nosi tym razem tytuł zaczerpnięty z łacińskiej sekwencji "Per aspera ad astra" czyli "Przez ciernie do gwi

Podróż przez historię Braniewa

Podróż przez historię Braniewa środa, 16.04.2014 10:00
Wszystko wyglądało prawie jak matura. Pojedyncze stoliki, komisja i zestaw pytań dotyczących historii Braniewa. W Braniewskim Centrum Kultury odbyła się druga już edycja  konkursu pt. "Każdy dzień jest wędrówką przez historię naszego miasta". Test z wiedzy o Braniewie skierowany był do młodzieży szk

Nowa karetka w braniewskim szpitalu

Nowa karetka w braniewskim szpitalu środa, 09.04.2014 12:07
Mieszkańcy Braniewa mogą czuć się bezpiecznie. Do miejscowego szpitala trafił jeden z najnowocześniejszych w Polsce ambulansów. Zakup specjalistycznej karetki wraz z wyposażeniem był możliwy dzięki finansowemu wsparciu z Unii Europejskiej.