Dzisiaj jest wtorek, 9.02.2016

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk

Wydawca musi przeprosić

Wydawca musi przeprosić środa, 05.11.2014 16:16
Wydawca Elbląg24 musi sprostować i przeprosić za nieprawdziwe informacje na temat życia prywatnego Jerzego Wilka, jakie ukazały się w jednym z artykułów na łamach portalu. Sąd ogłosił wyrok, ale utajnił jego uzasadnienie.  

Siedziba Temidy na miarę XXI wieku

Siedziba Temidy na miarę XXI wieku poniedziałek, 21.10.2013 15:55

Ministerstwo Sprawiedliwości idzie z duchem postępu. Przede wszystkim ma być nowocześnie, wszystko po to, by usprawnić pracę wymiaru sprawiedliwości. Na początek budowa jednego z najnowocześniejszych budynków sądu.

Pozew radnej Koseckiej do zwrotu

Pozew radnej Koseckiej do zwrotu środa, 17.07.2013 15:58
Na proces przeciwko Jerzemu Wilkowi, prezydentowi Elbląga, trzeba będzie jeszcze poczekać. Sąd Okręgowy w Elblągu zarządził zwrot pozwu o naruszenie dóbr osobistych, jaki złożyła radna Platformy Obywatelskiej Maria Kosecka. Decyzja sądu spowodowana jest brakiem uiszczenie pełnej opłaty.

Sprawa “Kulawego” wraca do sądu

Sprawa “Kulawego” wraca do sądu wtorek, 12.05.2015 13:49
Przed elbląskim sądem ponownie ruszył proces gangu „Kulawego”. Sprawa wróciła na wokandę po apelacji oskarżonych i znów zapowiada się na długi sądowy maraton. Przypomnijmy, poprzednie postępowanie trwało 5 lat i było najdłuższym i najdroższym procesem w historii elbląskiego sądu.

Gazeta musi przeprosić

Gazeta musi przeprosić wtorek, 21.10.2014 15:08
Przed Sądem Okręgowym odbyła się pierwsza rozprawa w trybie wyborczym. Pozew do sądu złożyli przedstawiciele Elbląskiej Koalicji Obywatelskiej, którzy poczuli się urażeni artykułami na ich temat, które opublikował elbląg24

Budowa sądu zgodnie z planem

Budowa sądu zgodnie z planem wtorek, 27.08.2013 17:17

Tej inwestycji nie da się już przerwać, czy przenieść w inne miejsce. Tak więc, mimo protestów okolicznych mieszkańców, 11-piętrowy budynek sądu stanie jednak w Elblągu przy ulicy Płk. Dąbka.